
Artėjant vasario 16-ąjai Molėtų gimnazijos mokiniai ir mokytoja prisidėjo prie širdelių gaminimo akcijos
E. Žalienė


Nuoširdžiai dėkojame Gerb. Seimo nariui, buvusiam Molėtų gimnazijos mokiniui, Arminui Lydekai padovanojusiam gimnazijos bibliotekai 2 puikias knygas. Džiaugiamės pasipildžiusiu knygų fondu.
Bibliotekininkė Vida
Gimnazija, tai ugdymo įstaiga, kurioje vyksta ne tik pamokos ar organizuojama popamokinė veikla, bet bendradarbiaujame su tėvais (globėjais, rūpintojais) ugdant jauną žmogų. Tėvų įtraukimas į gimnazijos gyvenimą yra vienas svarbiausių faktorių mokinių sėkmei. Mokyklos ir šeimos bendradarbiavimo sėkmė priklauso ir nuo tėvų noro, atsakingumo už vaiko ateitį.