

Birželio 3 dieną 17 IId klasės gimnazistų kartu su klasės vadove Ramute ir dviem mamomis leidosi į prasmingą žygį „Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2026“.

Molėtų gimnazijoje vyko tradicinė integruota diena „Epochos. Renesansas“. Antrų klasių gimnazistai per pirmąją pamoką su istorijos mokytojomis Virginija Petrauskiene ir Skaidrina Laurinavičiene susipažino su Renesanso epocha ir, žaisdami Kahoot, įtvirtino žinias. Vėliau visi mokiniai pasiskirstė pagal dalykus į pasirinktas grupes. STEAM laboratorijoje grupė gimnazistų, vadovaujamų mokytojos Ritos Glinskienės, dirbo tema „Skaitmeninis Da Vinčio kodas: Renesanso inžinerija ir menas su robotu“.

Gimnazijos bibliotekoje eksponuojama ERASMUS+ projekto Nr. 2025-1-LT01-KA121-SCH-000325055 „UNESCO materialusis ir nematerialusis paveldas“ kūrybinių darbų paroda. Kviečiame apsilankyti.

2022 m. balandį Molėtų gimnazija su įmone „Biomotorai“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl panaudoto maistinio aliejaus rinkimo biodegalų gamybai.
Smagu, kad ir šiais mokslo metais visa gimnazijos bendruomenė vėl prisidėjo prie šios iniciatyvos. Per šiuos mokslo metus surinkta net 332 litrai panaudoto aliejaus. Aktyviausia klasė – IV b.
Ačiū visiems dalyvavusiems! Akciją būtinai tęsime ir kitais metais. Juk ne veltui esame gamtosauginė mokykla!
Šiandien STEAM laboratorijos vedėja Ilona su mokiniais, sveikatos priežiūros specialiste Dalia bei fizinio ugdymo mokytojais Ona ir Ramūnu STEAM laboratorijoje tyrinėjo, kaip fizinio krūvio metu kinta pulso dažnis. Mokiniai matavo ramybės, darbinį ir atsistatymo pulsą, analizavo rezultatus ir aiškinosi, kaip jų raumenų jėga, minant dviratį, generuoja galią ir energiją – jos netgi užteko mobiliųjų telefonų įkrovimui.