
Gegužės 14 dieną Ic klasės mokiniai dalyvavo Astrobiologijos dienoje, vykusioje Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Astrofizikas Aidas Sadauskas supažindino mokinius su astrobiologija – mokslu, nagrinėjančiu gyvybės atsiradimą, vystymąsi ir paplitimą Visatoje. Pasakojo apie Fermi paradoksą ir apie galimybę Visatoje egzistuoti protingoms civilizacijoms.

Gegužės 8 d. mūsų gimnazijos mokinys Vincentas dalyvavo Lietuvos geomokslų olimpiados II ture, vykusiame Geomokslų institute Vilniuje. Tai puikus pasiekimas ir reikšmingas įvertinimas mokiniui, kuris domisi gamtos mokslais, smalsiai tyrinėja pasaulį ir nebijo iššūkių.

Šiandien Ib klasės gimnazistai dalyvavo skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito 2026“ organizuotoje nuotolinėje pamokoje „Knygos leidyba: kūryba ar kasyba?“. Pamoką vedė Juozas Žitkauskas iš Slinktys.
Šiandien Id mokiniai su mokytoja Egle dalyvavo MO muziejaus edukacijoje „Dar ne pabaiga: kūrinių kompozicijos ypatumai“. Mokiniai interpretavo pasirinktus kūrinius ir diskutavo, ar dailės kūrinys iš tiesų turi pabaigą. Buvo išsakyta daug skirtingų mokinių nuomonių ir įžvalgų.