

Gegužės 15 dieną Molėtų gimnazijos I–IV klasių gimnazistų grupė lankėsi Mykolo Romerio universiteto (MRU) organizuotame renginyje, skirtame susipažinti su kriminalistikos mokslu ir kriminalisto profesija. Ši išvyka suteikė galimybę ne tik iš arčiau pažinti teisėsaugos pasaulį, bet ir praktiškai prisiliesti prie atsakingo kriminalisto darbo.
Naujai suburta Molėtų gimnazijos komanda „Molėtosfera“: Elada, Skaistė, Barbora, Emilija, Antanas ir Jokūbas - sėkmingai pasiekė „Žaliosios odisėjos“ pusfinalį, kuriame dalyvavo 69 komandos, užėmė 20 vietą ir į finalą nepateko.
Į finalinį etapą Vilniuje pateko 17 komandų: trūko labai nedaug… Tikiuosi, kad komandos nariai kitais metais vėl sieks pergalių!
Jau vienuoliktąjį kartą Mykolo Romerio universitetas organizavo Nacionalinę teisės žinių olimpiadą, kurios tikslas – skatinti jaunimo teisinį raštingumą, ugdyti pilietiškumą bei stiprinti supratimą apie teisės svarbą šiuolaikinėje visuomenėje. Ši olimpiada kasmet suburia smalsius, aktyvius ir pilietiškai atsakingus jaunuolius iš visos Lietuvos.

Šiandien Molėtų gimnaziją pasiekė ypatinga siunta iš Briuselio!
IIId gimnazijos klasės mokinė Barbora Lukošiūtė sulaukė specialaus prizo ir pagyrimo už puikų pasirodymą tarptautiniame Juvenes Translatores konkurse. Barbora pateko tarp geriausių jaunųjų vertėjų ir pelnė specialų Europos Komisijos įvertinimą!
Gegužės 14 d. IIc klasės 18 mokinių leidosi į turiningą ir įspūdžių kupiną ekskursiją į Vilnių. Pirmasis sustojimas – MO muziejus, kuriame mokiniai dalyvavo edukacijoje, skirtoje grupės formavimui nepamirštant savęs. Užsiėmimo metu buvo kalbama apie bendrystę, tarpusavio ryšį, gebėjimą būti komandos dalimi ir kartu išsaugoti savo individualumą.