

Gegužės 15 dieną IId klasės gimnazistai susitiko su psichologu Evaldu Karmaza. Lektorius vedė užsiėmimą „Klasė kaip komanda: pasitikėjimo ir bendrystės ugdymas“, kurios metu mokiniai ne tik gilinosi į komandinio darbo svarbą, bet ir turėjo progą geriau pažinti vieni kitus, stiprinti tarpusavio ryšius bei kurti dar artimesnę ir draugiškesnę klasės bendruomenę.

Molėtų gimnazijos mokiniai šiandien turėjo išskirtinę galimybę atitrūkti nuo tradicinių pamokų ir pasinerti į virtualią realybę. Mus apslankė „Sferinis kinas“. Beveik 40 mokinių susipažino su mokslo pasauliu per unikalią 360° kampo vizualinę patirtį. Naudodamiesi Kultūros paso programos galimybėmis, mokiniai tapo aktyviais edukacinio proceso dalyviais.

Nauja mokinių atokvėpio, laisvalaikio bei ugdymosi erdvė su akustinėmis kėdėmis gimnazijoje įrengta iš Tūkstantmečio mokyklų programos (TŪM) lėšų. Modeliai su LED apšvietimu, USB jungtimis, „Bluetooth“ garsiakalbiais ir ausinių jungtimis leidžia patogiai naudotis skaitmeniniu ugdymo turiniu bei prisitaiko prie šiuolaikinių mokinių poreikių, be to idealiai tinka atsipalaiduoti, susikaupti.

Gegužės 18 dieną Molėtų gimnazijoje lankėsi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadovė, inovacijų ir technologijų magistrantūros studentė Gabrielė Alkimavičiūtė.

Šiemet dalyvauti atrankiniame 24-osios Lietuvos mokinių astronomijos olimpiados ture buvo kviečiami šalies mokiniai, besidomintys astronomija ir astrofizika. Šalies baigiamajame etape dalyvauja vertinimo komisijos atrinkti geriausi atrankiniame etape dalyvavę mokiniai. Džiugu, kad Molėtų gimnazijos mokinė Danielė įveikė atrankinį turą ir buvo pakviesta į baigiamąjį etapą, kuris balandžio 16–18 dienomis vyko Kaltanėnuose.