^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Sveika mokykla

Gimnazistų pyragų diena - aukok ir padėk!

Jau tradicija tapo kasmet lapkričio 6-ąją Lietuvoje minėti Pyragų dieną. Šios gardžios šventės metu įprasta namuose išsikepti ir savo kolegas, draugus ar kitus prijaučiančius pavaišinti kvapniais ir gardžiais pyragais ar kitais kepiniais. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti.

Tad Molėtų bibliotekos kolektyvas kartu su Molėtų gimnazijos Jaunųjų maltiečių ir savanorystės klubo nariais suvieniję jėgas Molėtų bibliotekoje pirmą kartą organizavo bendrą renginį.

„Deserto į biblioteką? O kibinų? Puikieji gimnazistai laukia, bet pyragai ilgai nelauks! Ateikite, ragaukite, paremkite!“ – šaukė reklamos ir kvietimai dar gerokai prieš renginį. Prikepę pyragų, keksiukų, skaniųjų gimnazijos valgyklos kibinų paserviravome stalus ir laukėme idėją palaikančių bei remiančių molėtiškių. Gaila, kad akcijos dalyvių – bendruomenės narių – buvo retos gretos. Bet tie, kurie atėjo ar atvažiavo, neliko nusivylę. Mėgavosi puikiais pietumis aukodami tiek, kiek kiekvienas galėjo ir norėjo. Kam paskirti labdaringus pinigėlius sugalvojo viena aktyvi molėtiškė Agnė Audėjienė - užsakyti prenumeratą periodiniams leidiniams Molėtų rajono ligoninės slaugos skyriaus pacientams, taip praskaidrinant besigydančiųjų  pilką ir ligotą kasdienybę.

Ačiū visiems apsilankiusiems ir aukojusiems. Už pinigėliais pavirtusius pyragus - 174, 72 e - užsakyta prenumerata Molėtų rajono laikraščiui „Vilnis“, šeštadieniniam „Lietuvos rytui“, bei žurnalams „Ji“ ir „Legendos“. Visus metus ligoninės pacientai galės mėgautis pozityviomis naujienomis iš spaudos puslapių. Ne veltui sakoma, kad gera žmogaus emocinė sveikata sustiprina ir fizinę sveikatą.

Gimnazistų pirmas pyragų dienos blynas tikrai neprisvilo. Idėją su paramos prieskoniu pasiliksime kaip tradicinį visos gimnazijos renginį ir ateinantiems metams.

Jaunųjų maltiečių ir savanorystės klubo vadovė sveikatos priežiūros specialistė Dalia Burneikienė

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.