^Atgal į viršų

Lietuvių English (UK)

Integruota dailės, muzikos bei lietuvių kalbos ir literatūros diena „Čiurlionio ženklai jaunam žmogui“

Birželio 14 dieną, penktadienį, nuo ankstyvo ryto gimnazijoje šurmuliavo I klasių mokiniai, ruošdamiesi integruotai dailės, muzikos bei lietuvių kalbos ir literatūros dienai „Čiurlionio ženklai jaunam žmogui“. Mokiniai, įkvėpti šio menininko darbų, grupėse kūrė nuoširdžius laiškus, ieškojo jo kūrybos ženklų gamtoje, juos gamino iš molio.

Skaityti daugiauIntegruota dailės, muzikos bei lietuvių kalbos ir literatūros diena „Čiurlionio ženklai jaunam...

Pasitinkame vasarą

Prabėgo dar  vieneri mokslo metai. Jie buvo turtingi įdomių pamokų, įsimintinų renginių, olimpiadų, konkursų, susitikimų... Pasitikdami vasarą ir atostogas, Molėtų gimnazijos mokiniai kūrė esė „Kuo šie metai buvo vertingi man? Kodėl verta grįžti į gimnaziją po atostogų?“, metų veiklą apibendrino paskutinėse klasių valandėlėse, kuriose direktorės pavaduotojos ugdymui Vilija ir Rita aktyviausiems gimnazistams įteikė padėkos raštus.

Daugiau nuotrakųPasitinkame vasarą

Mokytojų metodinė diena

Manote, jog derliumi džiaugiamasi tik rudenį? Na, nebūtinai, galima ir vasarop, tą ir padarėme. Tad  birželio 13 dieną, paskatinti gimnazijos metodinės tarybos, susibėgome, susibūrėme į metodinę dieną, kad aptartume, kaip mums sekasi taikyti naująsias bendrojo ugdymo programas, kurių pagrindas – kompetencijų ugdymas.

Skaityti daugiauMokytojų metodinė diena

„Kūrybinė debatų stovykla“

Birželio 9 dieną gimnazijos mokiniai ir mokytoja Rūta Vekerotienė lankėmės Klaipėdos Vydūno gimnazijoje, kur pristatėme Erasmus+ projekto "Debating as a New Approach to Learning" metu sukurtą metodinį leidinį https://learningdebate.eu/

Skaityti daugiau„Kūrybinė debatų stovykla“

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.