^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Europos kalbų diena suteikia galimybę paminėti visas Europos kalbas, įskaitant mažumų ir migrantų kalbas. Ši diena rengiama Europos Tarybos iniciatyva, ji minima kasmet nuo 2001 m., kurie buvo paskelbti Europos kalbų metais. Gimnazijos skaitykloje parengta spaudinių paroda, skirta šiai dienai.

Skaityti daugiau: Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

Mokomės ir už gimnazijos ribų

Grupė trečių klasių biologiją besimokančių gimnazistų pirmadienio rytą vyko į Utenos STEAM centrą. Čia dalyvavo eksperimentinėje biologijos pamokoje apie DNR. Iš pradžių mokiniai susipažino su automatinėmis pipetėmis ir mokėsi pipetuoti. Išklausę trumpą teorinę dalį, išsikėlė darbo tikslą (susipažino su naujais tyrimo būdais polimerazine grandinine reakcija ir elektroforeze) bei išsikėlė darbo hipotezę: ar tiriamos boružės priklauso tai pačiai rūšiai ar skirtingai.

Skaityti daugiau: Mokomės ir už gimnazijos ribų

Judumo savaitė

Kasmet rugsėjo 16-22 dienomis Lietuvoje vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Šią savaitę Molėtų gimnazijos mokiniai aktyviai praleido sportuodami pertraukų metu ir per pamokas bėgdami lietuvišką olimpinę mylią (1988 m), žaisdami stalo tenisą, stalo futbolą. Taip pat mokiniai aktyviai įsijungė į žingsniavimo akciją su programėle #walk15, kuri tęsis beveik du mėnesius.

Skaityti daugiau: Judumo savaitė

Sėkmė 15-oje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje

Rugsėjo 14 dieną aštuoni Molėtų gimnazijos I-II klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje respublikinėje Lietuvos  gamtos mokslų olimpiadoje. Mokiniai sprendė integruotas fizikos, chemijos ir biologijos užduotis.  Olimpiadoje jaunių grupėje dalyvavo 558 mokiniai iš visos Lietuvos. Smagu, kad IId klasės mokinė Meida laimėjo pagyrimo raštą, pasiekdama 32 rezultatą Lietuvoje!

Sveikinimai Meidai bei jos gamtos mokytojoms I. Jančionytei, R. Nariūnaitei ir R. Mongirdienei.

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.