^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Molėtukams“ - pirma vieta

Asvejos regioninio parko vyr. specialistės Lauros Leškevičiūtės kvietimu Molėtų gimnazijos gidų komanda ,,Molėtukai” dalyvavo gidų konkurse ,,Aš-geriausias savo krašto gidas”. Renginys buvo skirtas paminėti Gido dienai. Jis vyko Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijoje nuotoliniu būdu. Renginyje dalyvavo šešios Švenčionių ir Molėtų rajonų mokinių komandos. 

Skaityti daugiau: „Molėtukams“ - pirma vieta

Be patyčių

 

Siekiant mažinti patyčių paplitimą,  dirbame visus metus. 

Kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia sutelkti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į patyčių problemos aktualizavimą ir jos sprendimo būdus. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.

KVIEČIAME  GIMNAZIJOS  BENDRUOMENĘ  AKTYVIAI  ĮSITRAUKTI  Į  ĮVAIRIAS ORGANIZUOJAMAS VEIKLAS.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas "Bebras"

Vasario 20 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu Lietuvoje vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas, kuriame uždavinius sprendė 286 jauniai (9-10 kl.) ir 242 kolegos (11-12 kl.). Į šį etapą buvo pakviesti ir Molėtų gimnazijos 17 mokinių, kurie lapkričio 26 – gruodžio 4 d. I etape surinko daugiausia taškų.

Konkurso II etape geriausiai sekėsi šiems gimnazistams: Andželikai Nariūnaitei (16 vieta šalyje), Gustui Braškiui (23 vieta šalyje) ir Viltautui Dranseikai (31 vieta šalyje). Sveikiname!

Informacinių technologijų mokytojos Rita ir Gražina

 

Saugaus interneto savaitė gimnazijoje

2021 m. vasario 8-13 dienomis minint saugaus interneto savaitę, Molėtų gimnazijoje vyko pamokos skirtos šiai dienai paminėti. Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Inovacijų ir ūkio skyriaus vyriausioji bibliotekininkė A. Nazarovienė priminė mokiniams 10 pagrindinių saugumo internete taisyklių. Po paskaitos vyko varžytuvės. Komandos varžėsi įvairiose rungtyse: dėlionės rungtyje „Ar atpažinsite logotipą?“, šifravimo vienos iš naujausių interneto grėsmių užduotyje „Stop grėsmė!“, žaidime „Kuo greičiau ir kuo daugiau taškų!“, atpažinimo rungtyje „Kas draugai, o kas priešai“ ir apibūdinimo užduotyje „Kas yra kas?“. 

Skaityti daugiau: Saugaus interneto savaitė gimnazijoje

Besidomintiems biologija renginiai atostogų metu ir po pamokų

Lietuvos mokslų akademijos padalinys „ Mokslininkų rūmai“organizuoja nuotolines paskaitas visiems besidomintiems biologijos mokslo pažanga. 02 -19 dr. V.Palinauskas skaitė paskaitą „ Maliarija mano balkone“. Paskaitos metu mokslininkas supažindino klausytojus su maliarijos forma, kuri pasireiškia paukščiuose, pristatė savo mokslinės veiklos sritis.

Skaityti daugiau: Besidomintiems biologija renginiai atostogų metu ir po pamokų

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.