^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Erasmus + projektas „Looking Out, Looking In“

Molėtų gimnazijoje yra vykdomas Erasmus + projektas „Looking Out, Looking In“, kuriame dalyvauja 6 šalys: Škotija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Graikija ir Lietuva. Pagrindinė projekto idėja - suburti tarptautinį moksleivių simfoninį orkestrą ir atlikti pačių pagal kiekvienos šalies liaudies motyvus sukurtą simfoniją. Molėtų gimnazistai puikiai atliko pirmąją užduotį ir kartu su komandos mokytojomis Rūta ir Danguole susitiko bei savo atliktą užduotį pristatė partneriams graikams.

Virtualaus susitikimo metu taip pat aptarė ir būsimos užduoties iššūkius - virtualaus koncerto įrašų detales, nes kol kas keliones keičia virtualūs susitikimai.
Tai taip pat puiki patirtis ir galimybė visapusiškai tobulėti.

Projekto koordinatorė Rūta Vekerotienė

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.