^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Tarptautinio projekto „Debating as a new Approach to Learning“ veiklos

 Molėtų gimnazija, kaip partnerė, 2020-2023 metais dalyvaus programos „Erasmus+“ KA2 Bendradarbiavimas inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekte „Debating as a new Approach to Learning“, kurio koordinatorius yra Società Nazionale Debate Italia (Italija). 

Įvyko pirmasis virtualus „Google meet“ platformoje tarptautinis partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo projekto koordinatorė Rita ir projekto darbo grupės narė Loreta. Susitikime dalyvavo mokyklų: Colegio Miralmonte SCOOP (Ispanija), ISTITUTO TECNICO ECONOMICO "ENRICO TOSI" (Italija), OS Rada Robica Limbus (Slovėnija), Englantilainen koulu (Suomija) koordinatoriai bei debatų asociacijų: Fundación Educativa Activa-t (Ispanija), Società Nazionale Debate Italia (Italija), Za in proti, zavod za kulturo dialoga (Slovėnija), DANES JE NOV DAN, INSTITUT ZA DRUGA VPRASANJA (Slovėnija)  atstovai.   

Dviejų dienų darbiniame vizite kiekviena šalis pristatė savo mokyklą, kokias turi patirtis susijusias su šiuo projektu. Projekto koordinatorė Giovanna apžvelgė kokių gebėjimų ir įgūdžių reikės mokiniams per ateinančius kelerius metus, kuriuos pristatė Pasaulio ekonomikos forumas 2020. Vėliau buvo pristatyti projekto tikslai, projekto struktūra, laukiami rezultatai – intelektualiniai produktai ir kaip jie bus išbandomi, debatų metodika. Kadangi projektas yra finansuojamas Italijos Nacionalinės Agentūros, tai buvo aptartas projekto finansavimas ir biudžeto planavimas. Vyko diskusijos apie Mokymo, mokymosi ir dėstymo veiklų bei dviejų tarptautinių konferencijų organizavimą. Šiuo metu vyksta projekto logo kūrimo procesas už kurį atsakingas DANES JE NOV DAN, INSTITUT ZA DRUGA VPRASANJA (Slovėnija), tačiau savo nuomonę gali išreikšti kiekvienas iš partnerių.   

Susitikime buvo patobulinti komandinio darbo įgūdžiai ir anglų kalbos gebėjimai, stiprinamos bendradarbiavimo ir bendravimo kompetencijos.  

Mokytoja Rita, projekto „Debating as a new Approach to Learning“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.