^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Apie gimnaziją

Pirmasis susitikimas su pirmokų tėvais

Mokytojas moko.

Tėvai myli, auklėja.

Vaikai tampa savimi.

Šeima ir mokykla - du skirtingi pasauliai, supantys vaiką. Todėl dialogas tarp mokyklos ir tėvų šiandien yra gyvybiškai svarbus. Mokykla, mokiniai bei tėvai turi bendradarbiauti. Tik bendradarbiaudami mes galėsime padėti vaikui augti ir užaugti laimingu, pilnaverčiu piliečiu.

Spalio 21 dieną į pirmą susitikimą su gimnazijos psichologe ir klasių vadovėmis rinkosi pirmų gimnazijos klasių mokinių tėvai. Džiaugėmės, kad daugeliui tėvų rūpi vaikų ugdymasis gimnazijoje. Gimnazija yra ta erdvė, kur mes visi susitinkame: ir mokytojai, ir tėvai. Visi čia ieškome geriausių sprendimų vaikams. Prabėgo nepilni du mėnesiai, ir tėvai džiaugėsi: šiltais mokytojų ir mokinių santykiais, draugiška atmosfera, skaniu maistu gimnazijos valgykloje. Tėvai kalbėjo apie padidėjusį vaikų darbo krūvį, nuotolinio mokymosi sunkumus. Tikisi, kad greitai baigsis remontas ir mokiniai galės mokytis gimnazijos patalpose. Tėvai turėjo galimybę išklausyti psichologės paskaitos „Paauglių adaptacijos ypatumai“.

Nėra tėvų, nenorinčių bendradarbiauti su mokykla ir mokytojais, yra tik neatrastos priemonės, veiklos būdai, kaip įtraukti tėvus į šį bendradarbiavimą. Todėl gimnazija kelia uždavinį – kuo glaudesnis bendradarbiavimas su mokinių tėvais. 

„Juo glaudžiau tėvai susiję su vaiko ugdymu, juo labiau jie gali paveikti jo raidą ir mokslo laimėjimus.“
(M. Fullan).

 Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.