Planavimo dokumentai

„Žaliosios olimpiados“ odisėja prasideda, o gal tęsiasi?

Prasideda penktasis „ Žaliosios olimpiados“ startas: smagu, kad visus metus Molėtų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja šiame respublikiniame konkurse: laimėtos 1 ir 3 vietos☺, įgyta daug patirties.

Taigi, pabandom iš naujo: suburta komanda „Bioritmas“. Komandos kapitonas G.Braškys, nariai M. Sirevičiūtė, G.Putnaitė, V.Gečytė ir E.Tūbaitė intensyviai ruošiasi  I-ajam olimpiados etapui.Jo metu odisėjos dalyviai bendromis pastangomis turi  parengti projektą, kuriuo turi identifikuoti mokykloje egzistuojančią aplinkosauginę problemą, sugalvoti ją galinčius išspręsti būdus, sukonkretinti žingsnius/veiksmų eigą, kurių imsis problemai spręsti bei numatyti kokių rezultatų tikisi pasiekti įgyvendinę projektą. Pavasario atostogų metu mokiniai dalyvavo nuotoliniame seminare „Nėra padėties be išeities“, kurio metu buvo aiškinami užduoties atlikimo principai.

Šį darbą reikia atlikti iki gegužės 6 d. – jei pavyks sudominti komisiją,  nuotolinės konferencijos metu būsime pakviesti  pristatyti projektą. Geriausius projektus pristačiusios komandos bus pakviestos dalyvauti pusfinalinėse kovose.

Gal pavyks? Darbo įdedame daug...

P.S. jei turite įdomių minčių, laukiame Jūsų žinučių.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė