^Atgal į viršų

Metų knygos rinkimai

Šešioliktą kartą akcija „Metų knygos rinkimai“ kviečia vaikus ir suaugusiuosius skaityti ir rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Smagu, kad gimnazijos biblioteka taip pat dalyvauja šioje akcijoje ir gali savo skaitytojams suteikti galimybę skaityti paauglių kategorijos knygas.

Skaityti daugiau: Metų knygos rinkimai

I klasių nuotoliniai trikampiai susitikimai

Tėvai turi prisidėti prie vaikų mokymosi, kai jis vyksta ne gimnazijoje. Sausio 15 dieną buvo organizuoti nuotoliniai trikampiai I gimnazinių klasių mokytojų, tėvų, mokinių susitikimai,  kurie vyko „ZOOM“ platformoje. Viena iš teigiamų nuotolinių susitikimų pusių yra galimybė sustiprinti mokytojų, tėvų ir mokinių ryšį. Džiugu, kad dalyvavo nemažai tėvų, kuriems  rūpi, kad  jų vaikai pasiektų maksimumą pagal savo gebėjimus, kad pasiekimai augtų, kad mokiniai bręstų kaip asmenybės.

Skaityti daugiau: I klasių nuotoliniai trikampiai susitikimai

Pamoka ant sniego

Penktadienį vyko I-oji gimnazijos istorijoje nuotolinė integruota fizinio ugdymo ir dailės pamoka II a klasės mokinėms. Pamokos tikslas buvo atlikti konkrečias figūras ant sniego, nuspalvinti jų formas ir pasidžiaugti darbais!!!

Skaityti daugiau: Pamoka ant sniego

Sausio 13-osios minėjimas

Molėtų gimnazijos bendruomenė minėjo Laisvės gynėjų dienos 30-metį. Languose buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės, parengti fotonuotraukų koliažai „Mes nepamirštame mūsų laisvės kainos“, vyko nuotolinės klasių valandėlės „Prisimename, kodėl esame laisvi“.

Skaityti daugiau: Sausio 13-osios minėjimas

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.