Baigiamasis projekto „Kartų namai Molėtuose“ renginys

Rugsėjo 29 dieną į Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salę rinkosi projekto „Kartų namai Molėtuose“ organizatoriai, dalyviai, svečiai. Vyko baigiamasis renginys. Šio projekto veiklose dalyvavo ir Molėtų gimnazijos mokiniai.

Gimnazistai galėjo plėtoti savo gebėjimus neformalaus švietimo programose: virėjų ir floristų-dekoratorių. Mokiniai sėmėsi patirties, gavo daug vertingų žinių. Sėkmingai baigusiems mokymo programą buvo įteikti neformaliojo švietimo mokymo programos baigimo pažymėjimai, kuriuose nurodyta baigta programa, valandų skaičius, įgyti gebėjimai ir kompetencijos.

Nuoširdžiai dėkojame projekto vadovei Virginijai Raišienei, kuri įtraukė gimnazistus į veiklas.

Projektas pasibaigė, tačiau tikrieji jo rezultatai išryškės ateityje. Šiandien gimnazistai tik mokėsi kurti, o po metų kitų jų įgūdžiai gali virsti apčiuopiamais rezultatais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė