Išvyka į pajūrį

Rugsėjo 24-26 dienomis I-II klasių Molėtų gimnazijos mokiniai su mokytojomis Kristina ir Ramute vyko į ekskursiją, kuri buvo dalinai finansuojama iš projekto „Basomis po kopas“ lėšų. Kelionės metu mokiniai apsilankė Palangoje, Klaipėdoje ir Kretingoje. Pirmą išvykos dieną Palangoje gimnazistai žaidė orientacinį žaidimą „Jodo bomba“, kurio metu nuėjo 7 kilometrus ir susipažino su Palangos istorija bei lankytinais objektais.

Antrą dieną keliavo į Klaipėdą. Čia lankėsi Jūrų muziejuje ir stebėjo delfinų pasirodymą,  žaidė orientacinį žaidimą „Dingusi Klaipėda“, kurio metu pabuvojo uostamiesčio  lankytinuose objektuose. Paskutinę ekskursijos dieną molėtiškiai Kretingos muziejaus organizuojamoje edukacijoje „Saldainių kūrimas“  pasidarė skanių saldainių, vėliau vyko į netoliese esantį Vinetų kaimą, kur susipažino su indėnų kultūra, dalyvavo edukacijoje.

Mokiniai ekskursiją vertino labai gerai, grįžo kupini įspūdžių ir prisiminimų. Džiugu, kad gimnazistai galėjo bendrauti ir bendradarbiauti neformalioje aplinkoje, pagilinti Klaipėdos ir Palangos istorijos žinias, aktyviai leisti laiką ir apsilankyti įdomiose edukacijose bei muziejuose.  Dėkojame Molėtų rajono savivaldybei, už skirtas lėšas projekto „Basomis po kopas“ įgyvendinimui.

Mokytojos Ramutė ir Kristina