Gimnazistai konferencijoje „Molėtai žaliai“

Gimnazija aplinkosauginę veiklą pradėjo 2005 metų ir tęsia iki šiol. Esame tarptautinės Gamtosauginių mokyklų programos dalyviai. Mums svarbu kelti sąmoningumą aplinkosaugos srityje, ugdyti ekologinę kultūrą, formuoti teisingą požiūrį į gamtą. Gamtosauginio komiteto nariai rugsėjo 17 dieną dalyvavo Žaliosios politikos instituto organizuotoje konferencijoje „Molėtai žaliai“.

Meras Saulius Jauneika sveikino konferencijos dalyvius. Pranešimus skaitė:  gamtosaugininkas Andrejus Gaidamavičius - „Konfliktas tarp gatvių, aikščių, kelių remonto ir želdynų išsaugojimo“, agrarinės aplinkosaugos ekspertė Agnė Prakapienė  - „Tvaresnis žemės ūkis: kodėl ir kaip?“, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkė Ieva Budraitė - „Kodėl reikalinga žalioji politika?“, Lietuvos žaliųjų partijos Molėtų rajono skyriaus pirmininkas Gintas Umbrasas - „Molėtai: kokį rajoną norime matyti ateityje?“, Žaliosios politikos instituto prezidentas Remigijus Lapinskas - „10 žingsnių link darnaus rajono“, darnaus judumo ekspertas Justas Ingelevičius - „Darni susisiekimo sistema: kaip tokią sukurti?“, „GreenUp“ vadovas Karolis Bužinskas - „Kaip uždirbti iš nuosavo namo stogo?“. Konferencijoje mūsų mokiniai gavo daug naudingų žinių apie gamtosaugą, pasisėmė naujų idėjų ateities projektams, pamąstymui, ką šioje srityje nuveikti Molėtuose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė