Ateik! Draugą pasikviesk!

Kiekvienas biblioteką atranda savaip. Bibliotekoje atsiveria knygų, žinių, informacijos ir kultūros pasaulis,  sukurtas skirtingų pažiūrų, tautybių, lyčių ir išsilavinimo žmonių. Biblioteka įkvepia bendrauti, ieškoti, kurti.

Smagu, kad pamokos vyksta atnaujintose, jaukiose gimnazijos patalpose.  Tačiau  noriu visiems priminti ir pakviesti laisvu laiku, pertraukų metu  ar po pamokų užsukti į biblioteką. Čia galėsite paskaityti, paplepėti su draugu, paruošti pamokas, pasinaudoti kompiuteriu, išgerti arbatos.

Stalo žaidimai turi ypatingą savybę: žaidžiantis žmogus negali būti blogas ar piktas, žaidimas priverčia pamiršti amžių, sukelia teigiamų emocijų. Reikia nepamiršti, kad stalo žaidimai puikiai atlieka ir edukacinę funkciją – skatina savarankiškumą, strateginį mąstymą, derybų ir bendravimo įgūdžius. Tad bibliotekoje galėsite pažaisti ir stalo žaidimus.
Galbūt jūs ar jūsų tėveliai, seneliai darote rankdarbius, piešiate, lipdote, drožinėjate, veliate, fotografuojate, kolekcionuojate ar laisvalaikiu užsiimate kita kūrybine veikla ir savo darbus norite parodyti kitiems? Tuomet kviečiu surengti savo darbų parodą gimnazijos bibliotekoje. Būtų smagu bibliotekos lankytojams pamatyti kažką neįprasto, įdomaus, o kūrėjams – tai būtų proga parodyti savo darbus gimnazijos bendruomenei.

Siūlau pagal galimybes vieną  kitą nusipirktą ir jau perskaitytą žurnalą padovanoti gimnazijos bibliotekai, kad galėtų paskaityti ir jūsų draugai. Džiaugsimės kiekvienu padovanotu žurnalu ir kasdien lauksime naujų.

Turbūt visi esame bent kartą sprendę kryžiažodžius. Kryžiažodžiai – kokybiškas maistas smegenims. Taigi, sprendžiant kryžiažodžius, bibliotekoje laikas prabėgs akimirksniu.

O svarbiausia, ilgėjant rudens vakarams, nepamirškite parsinešti iš bibliotekos knygų,  kurios padės sušilti ir puikiai praleisti laiką net ir pačiomis niūriausiomis dienomis!

Bibliotekininkė Vida