^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Bendradarbiavimas su Molėtų progimnazija tęsiasi

Ugdant mokinius, labai svarbus klasės vadovo vaidmuo. Kiekvienas klasės vadovas, gavęs naują klasę, susimąsto, kaip rasti kelią į auklėtinių širdis, kaip juos geriau pažinti. Į gimnaziją mokiniai ateina su skirtinga gyvenimo patirtimi, nevienodu išprusimu, kultūra, gebėjimais. Buvę klasių vadovai apie savo mokinius žino daug.  Jau tapo tradicija organizuoti susitikimus su buvusiais Molėtų progimnazijos aštuntų klasių vadovais. Toks susitikimas gimnazijoje vyko rugsėjo 6 dieną.  Nuoširdus klasių vadovių  pokalbis padėjo geriau pažinti mokinius: jų gebėjimus, motyvaciją, kūrybiškumą, charakterį....

Ačiū Molėtų progimnazijos klasių vadovėms už malonų bendravimą, siekiant mokinių ugdymo kokybės.

Direktorės pavaduotoja ugdymui G. Marcinkėnienė

V. Šlepikienės nuotraukos

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.