^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mokslo ir žinių diena Molėtų gimnazijoje

Rugsėjis pakvietė Molėtų gimnazijos bendruomenę į ilgai lauktą pasimatymą atnaujintame gimnazijos kieme. Labiau nei bet kada pasiilgę gimnazijos, vieni kitų, gyvo bendravimo  ir pasirengę kartu eiti pažinimo keliu susitiko 360 gimnazistų  ir 44 pedagogai. Šaunių pedagogų kolektyvą papildė chemijos mokytojai Rima Narūnaitė, matematikos mokytoja Jurgita Šeikienė, lietuvių kalbos mokytoja ir mokytojo padėjėja Linai Dirmienė, mokytojo padėjėja Oksana Paškovskė.

Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė. Ji linkėjo visus mokslo metus išsaugoti bendrystę ir rūpestį vienų kitais, kad kuo ilgiau galėtume džiaugtis kontaktiniu mokymu, bendravimu, puoselėti gimnazijos tradicijas, kartu kurti atnaujintų ugdymosi aplinkų jaukumą, patirti pažinimo džiaugsmą. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika gimnazijos bendruomenei palinkėjo džiugių, viltingų, turiningų naujųjų mokslo metų. 

Taikos vėliavos komiteto pirmininkė, Tarptautinio Taikos vėliavos komiteto prie Jungtinių Tautų koordinatorė Lietuvoje   dr. Auksė Narvilienė sveikino gimnazijos bendruomenę su švente ir įteikė Taikos vėliavą. Gimnazija – 23 mokykla, gavusi šį svarbų apdovanojimą.

Sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę, kurioje lydi smalsumas, žingeidumas, tobulėjimas ir kūryba linkėjo tėvų atstovė Žydrūnė Vaidachovičienė. Gimnazijos bendruomenę sveikino abiturientai, trečiokai, mokinių tarybos pirmininkė. Gerą nuotaiką dovanojo gimnazistų grupė „Pankoliai“.

Sėkmingų naujų mokslo metų.

Direktorė R. Guobienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui G. Marcinkėnienė

Foto Adelės Grigaitės

                

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.