^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorijos“

Molėtų gimnazijos mokinės dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) ir Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame respublikiniame piešinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorijos“. Gimnazistės savo kūrybiniais darbais perteikė tragiškus Lietuvos istorijos epizodus, sovietinę ir nacistinę okupacijas, pagerbė okupacinių režimų aukas ir pasipriešinimo okupacijoms dalyvius.

Džiaugiamės pasisekimais konkurse. 9-12 klasių grupėje gimnazistės užėmė visas tris prizines vietas. Sveikiname Deimantę (IIIb) užėmusią I vietą, Viltautę (IIId) - II vietą ir Ievą (IVa) - III vietą!

 Dailės mokytoja Ramutė

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.