^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Vertimų ir iliustracijų konkurso "Tavo žvilgsnis - 2021" sėkmingas rezultatas

Kiekvienais metais mūsų gimnazistai aktyviai dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Vertimų ir iliustracijų projekte "Tavo žvilgsnis".

Anglų, rusų, vokiečių ir prancūzų   kalbomis pateikiami  po 6 skirtingų lygių tekstai  (iš viso 24 tekstai). Kiekvienas gali pasirinkti tekstą pagal savo galimybes.  Projekto dalyviai turi galimybę išversti visus šešis pateiktus tekstus.  Šis darbas  įgauna svarbios reikšmės, kadangi atsiranda galimybė analizuoti ir versti skirtingų stilių tekstus. Verčiamas tekstas gali būti iliustruojamas.

Sėkmingai atlikęs darbą, projekto dalyvis tampa nugalėtoju ir gauna  vertėjo diplomą.

Labai džiaugiamės šių metų ypač gausiu buriu nugalėtojų.

Iš anglų kalbos:  Liutauras Skamarakas  (IIa), Kamilė Adulčikaitė (IIIa) , Jonė Sakalauskaitė (IIId) , Skirmantė Minkevičiūtė (IIId), Roberta Tamaševskytė (1a), Tautvilė Jamantaitė (Ia) ,  Miglė Sirevičiūtė (IIa),  Skaistė Banevičiūtė (IIId), Vakarė Žalaitė (IIId).

Iš rusų kalbos: Aistė Zamuškaitė (1a), Rugilė Čereškaitė (1b), Enrika Keblaitė (1b), Ūla Kiškytė (1a).

Iš vokiečių kalbos: Emilija Tubaitė  (1b).

Sveikiname!

Užsienio kalbų metodinė grupė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.