^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sumanaus moksleivio akademija baigė mokslo metus

Birželio 10 d. mokslo metus baigė  VDU projekto  Sumanaus moksleivio akademija. Projekte dalyvavo 24 Lietuvos gimnazijos, gimnazistų pasirinkimu akademijoje buvo suformuotos 6 Inžinerijos, 11 Gamtos mokslų  ir 18 Verslumo klasių, kuriuose mokėsi 770 gimnazistų. Molėtų gimnazijos Sumanaus moksleivio akademijoje mokėsi 28 I-III klasių gimnazistai, 14 iš jų pasirinkę Inžinerijos klasę ir 14 Gamtos mokslų klasę.

Galime pasidžiaugti mūsų gimnazistų puikiu akademijos lankomumu, dalyvavimu paskaitose, praktinių ir laboratorinių darbų stebėjimuose. Nežiūrint į tai, kad visus mokslo metus užsiėmimai vyko nuotoliniu būdu, gimnazistai be paskaitų, laboratorinių darbų, virtualiai susipažino su Žemės ūkio akademija, fakultetais, laboratorijomis, studijų sritimis ir studijų galimybėmis.

28 mūsų gimnazistai sėkmingai baigė Sumanaus moksleivio akademiją ir visi gavo akademijos baigimo pažymėjimus.

Baigiamojo renginio metu aktorius, muzikos atlikėjas (buvęs ,,120“ grupės narys), šou projekto ,,Muzikinės kaukės“ dalyvis, o įdomiausia - dėstytojas - Dovydas Laukys ne tik pristatė savo sėkmingos karjeros istoriją, pagal profesiją aktorius, perėjęs į verslo sferą bet ir vedė paskaitą  "Kaip suteikti sau svorio, kad pritrauktum kitus į savo orbitą", kurios metu gimnazistams dalijo labai naudingus patarimus, taisykles kaip tapti sėkmingu žmogumi. Buvo labai įdomu išgirsti 6 taisykles kaip suteikti sau svorio:  tai Norėti, Būti išskirtiniu („dėti“ į save informaciją, kad galėtum daryti kitaip), Nemeluoti sau, Išmokti priimti kritiką, Nesvarbu, kad bijai, vis tiek veik, Pasišvęsk sąžiningumui. Tik sėkmingi žmonės yra išskirtiniai, ko ir palinkėjo pranešėjas gimnazistams.

Išsiskyrėme iki kitų mokslo metų. Studijas Sumanaus moksleivio akademijoje tęsime ir kitais mokslo metais, suformavę ne tik Inžinerijos, Gamtos mokslų klases, bet ir Verslumo klasę.

Ugdymo karjerai koordinatorė Valerija Mateikienė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.