Naujienos

Integruota menų ir fizinio ugdymo diena

Alsuojanti vasaros pradžia ir atlaisvintos karantino sąlygos leido pirmų gimnazijos klasių mokinius iš nuotolinio ugdymo pakviesti į integruotas menų ir fizinio ugdymo dieną gimnazijoje. Pagrindinis tikslas - ugdyti mokinių fizinį aktyvumą,  kūrybiškumą, norą bendrauti ir bendradarbiauti, ugdymą susieti su gyvenimiška patirtimi, plėtoti bendrąsias, fizines ir menines kompetencijas.

Fizinio ugdymo užsiėmimai prasidėjo apšilimu ir mankšta. Vėliau mokiniai savo jėgas išmėgino estafetiniame bėgime, virvės traukime, žaidė futbolą, kvadratą, metė baudas. Utenos aps. VPK Molėtų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniosios tyrėjos Neringa ir Lina Virginija kvietė išbandyti akies taiklumą šaudantSveikatos priežiūros specialistė Dalia skyrė dovanėles sportiškiausiems, aktyviausiems, taikliausiems gimnazistams.

Po sportinės dalies mokiniai dalyvavo meninio ugdymo ir emocinio atsparumo užsiėmimuose. Mokytojos Ramutė ir Rūta pakvietė mokinius į kūrybos pasaulį. Gimnazistai, naudodami įvairią gamtinę medžiagą, kūrė įspūdingas mandalas.  Pagilino  supratimą apie jas. Mokiniai turėjo pritaikyti ir atlikti dainą sukurtai mandalai. Mokytoja Eglė paprašė mokinius nupiešti piešinį, kokį miestą norėtų aplankyti vasarą.

Psichologė Jūratė ir socialinė pedagogė Jolanta vedė emocinio atsparumo užsiėmimus. Gimnazistai pasidalijo emociniais išgyvenimais apie nuotolinį mokymąsi. Ieškojo simbolio gamtoje, kuris atspindėtų nuotolinio mokymo patirtis. Gimnazistai mokėsi pažinti savo emocinį pasaulį, atlikdami tam tikras užduotis.

Integruotos dienos metu pirmokai pajuto bendrystės jausmą, patobulino fizinius,  meninius gebėjimus, patyrė daug gerų emocijų, naujų potyrių.

Ačiū menų, fizinio ugdymo mokytojams, psichologei, socialinei pedagogei už įdomiai organizuotą integruotą dieną.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė