Paskutinio skambučio akordai

Šiemet vėl tradicijas ir įprastus paskutinio skambučio šventės planus pakoregavo ir pakeitė koronavirusas. Ji nebuvo tokia, kokia būdavo įprastai.  Tačiau dabar turime rūpintis vieni kitų sveikata. Nors ir karantinas, bet abiturientai verti to džiaugsmo ir šventinės paskutinio skambučio nuotaikos. Jis abiturientams šiemet aidėjo ne klasėse, o kompiuterių ekranuose. Neįprastas būdas švęsti paskutinį skambutį, tačiau nepraradęs savo prasmės. XXIV abiturientų laidai paskutinę nuotolinę pamoką vedė klasių vadovės Rasa, Kristina ir Regina. Jos linkėjo sėkmingai išlaikyti egzaminus, nebijoti naujų gyvenimo iššūkių.

Per YouTube visa gimnazijos bendruomenė galėjo stebėti trečiokų, mokytojų Valerijos, Ramutės, Jolantos paruoštą nuotolinį šventinį renginį. Gimnazijos direktorė Rimutė Guobienė abiturientams linkėjo: artėjant egzaminams, galvokite ne apie nusivylimus, bet apie savo potencialą: gebėjimą išgryninti tai, kas išmokta, pažinti ir suvaldyti emocijas. Skirtumas tarp įmanomo ir neįmanomo slypi jūsų ryžtingume ir atkaklume. Tikiu, kad kiekvienas turite svajonę, savo ateities viziją, dėl kurios verta stengtis ir aukoti šiandieną dėl rytdienos. Ateitis priklauso tiems, kas tiki savo svajone.  Svajokite, veikite ir tikėkite. Klasių vadovės sakė, kad tas, kuris nugali kitus, yra galingas, bet tas, kuris nugali save, yra nenugalimas. Abiturientai paliko simbolinį raktą atrakinti visas gimnazijos duris, mokyklą, kurioje mokėsi ketverius metus.  Trečiokai palinkėjo ketvirtokams gražaus paskutinio skambučio ir ne kartą sugrįžti į gimnaziją.

Ačiū organizatoriams už gražią nuotolinę paskutinio skambučio šventę. Sėkmės abiturientams laikant egzaminus. Siekite savo svajonių.

„Su džiaugsmu išeikit, su liūdesiu palikit“

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė