Projektas „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose (9-12 kl. mokiniams)”

„Versli Lietuva“ ir  „Lietuvos Junior Achievement“ pakvietė Lietuvos mokyklas jungtis prie „AcceleratorX“ verslumo ugdymo programos projekto „Praktinio verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose (9-12 kl. mokiniams)”.  Jau šį rudenį 9-12 klasių mokiniams bus suteikta galimybė realizuoti savo verslo idėjas ir įkurti mokomąsias bendroves. Mokinių lauks mentorystės principu paremtos verslumo ir inovacijų stovyklos, eXpo renginiai bei kitos veiklos, kurios padės lavinti komandinio darbo, komunikacijos ir verslumo įgūdžius, taip pat – stiprins supratimą apie ekonomiką ir verslą iš praktinės pusės. Mokytojus ir mokyklų administracijos atstovus ruoš bei konsultuos ilgametę patirtį turintys mokytojai ekspertai.

Molėtų gimnazijos projekto komanda (direktorė R. Guobienė, mokytoja Valerija Mateikienė, Ramutė Mikalauskienė),  bendradarbiaudama su Alantos gimnazija ir Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazija, apsisprendė dalyvauti atrankoje.  Įvykus atrankai, paaiškėjo, kad projektas patvirtintas.

Atrinktų mokyklų sąrašas: https://lja.lt/2021/05/20/paaiskejo-kurios-mokyklos-dalyvaus-praktinio-verslumo-ugdymo-programoje/