^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Saugaus interneto savaitė gimnazijoje

2021 m. vasario 8-13 dienomis minint saugaus interneto savaitę, Molėtų gimnazijoje vyko pamokos skirtos šiai dienai paminėti. Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Inovacijų ir ūkio skyriaus vyriausioji bibliotekininkė A. Nazarovienė priminė mokiniams 10 pagrindinių saugumo internete taisyklių. Po paskaitos vyko varžytuvės. Komandos varžėsi įvairiose rungtyse: dėlionės rungtyje „Ar atpažinsite logotipą?“, šifravimo vienos iš naujausių interneto grėsmių užduotyje „Stop grėsmė!“, žaidime „Kuo greičiau ir kuo daugiau taškų!“, atpažinimo rungtyje „Kas draugai, o kas priešai“ ir apibūdinimo užduotyje „Kas yra kas?“. 

II klasių varžytuvėse nugalėjo dvi komandos:

  • G. Meilūnaitės, M. Maželio, A. Žukausko, E. Audėjūtės komanda;
  • Vižinytės 2a, S. Černiauskaitės 2d, K. Stragaitės 2a, S. Markauskaitės 2d, D. Matulio 2a, E. Jakučio 2d komanda.

I klasių varžytuvėse nugalėjo dvi komandos:

  • A. Kalinauskaitės, T. Jamantaitės, E. Bukausko, A. Zamuškaitės komanda
  • K. Malinauskaitės-Id, A. Juchnevič-Id, R. Tamaševskytės-Ia, A. Rukšėno-Id komanda.

Linksmiausia ir išradingiausia išrinkta K. Maigio, Ž. Čekuolio, V. Dranseikos, J. Rinkevičiaus komanda.

Informacinių technologijų mokytojos Rita ir Gražina

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.