^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Besidomintiems biologija renginiai atostogų metu ir po pamokų

Lietuvos mokslų akademijos padalinys „ Mokslininkų rūmai“organizuoja nuotolines paskaitas visiems besidomintiems biologijos mokslo pažanga. 02 -19 dr. V.Palinauskas skaitė paskaitą „ Maliarija mano balkone“. Paskaitos metu mokslininkas supažindino klausytojus su maliarijos forma, kuri pasireiškia paukščiuose, pristatė savo mokslinės veiklos sritis.

02 -22 dr. L.Bojarskaitė skaitė paskaitą „Kas vyksta mūsų smegenyse miego metu“.Paskaitos metu buvo akcentuojama miego reikšmė mūsų sveikatai, aiškinama kuo skiriasi miegančios smegenys nuo nemiegančių bei pristatoma kas vyksta smegenyse miego metu.

Smagu,kad gimnazistai buvo aktyvūs paskaitų dalyviai, nebijantys klausti lektorių, norint sužinoti atsakymus į  jiems rūpimus klausimus.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.