Nuotolinė paskaita „Ledinių kūnų pasaulis“

Kol edukacinės išvykos yra dar sustoję vietoje džiugu, kad gimnazijos mokiniai nuotoliniu būdu turi galimybių dalyvauti ir dalyvauja įvairiose paskaitose ir  susitikimuose su mokslo darbuotojais. Vasario 9 d. besidomintys astronomija jungėsi kartu su kitų  Lietuvos mokyklų mokiniais ir mokytojais į LMNŠC organizuotą VU TFAI dr. Renatos Minkevičiūtės vedamą nuotolinę paskaitą „Ledinių kūnų pasaulis, kurios metu galėjo gilintis į kometų ir Koiperio juostą sudarančių kūnų ypatumus.

Vasario 10 d. dvi pamokas gimnazijos IV klasės fiziką besimokantys ir kitų  klasių ja besidomintys mokiniai gilinosi į lazerių sritį nuotolinįo susitikimo metu su Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto prof. dr. Miku Vengriu. Mokslininkas papasakojo:  kas yra lazeris, išaiškino  fizikinę pusę, taikymą praktikoje, vykdomus tyrimus, apie Lietuvos lazerių įmones. VU  lazerinių tyrimų centro  laboratorijose profesorius vaikščiodamas  rodė realiu laiku lazerių taikymo galimybes ir eksperimentus. Dėkojame už įdomius ir prasmingus susitikimus.

Informavo fizikos mokytoja