Naujienos

I klasių nuotoliniai trikampiai susitikimai

Tėvai turi prisidėti prie vaikų mokymosi, kai jis vyksta ne gimnazijoje. Sausio 15 dieną buvo organizuoti nuotoliniai trikampiai I gimnazinių klasių mokytojų, tėvų, mokinių susitikimai,  kurie vyko „ZOOM“ platformoje. Viena iš teigiamų nuotolinių susitikimų pusių yra galimybė sustiprinti mokytojų, tėvų ir mokinių ryšį. Džiugu, kad dalyvavo nemažai tėvų, kuriems  rūpi, kad  jų vaikai pasiektų maksimumą pagal savo gebėjimus, kad pasiekimai augtų, kad mokiniai bręstų kaip asmenybės.

Tėvai ir gimnazistai turėjo galimybę pabendrauti su mokytojais, aptarti   pasiekimus, elgesį, ieškoti būdų, kaip spręsti su nuotoliniu mokymu susijusias problemas. Buvo diskutuota  apie vaikų mokymosi motyvaciją, kas ją skatina, tėvai išgirdo mokytojų patarimų, ką daryti, kad mokinių noras mokytis didėtų,  kokios pagalbos reikia  arba tiesiog atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėta.

Nuotoliniai trikampiai susitikimai  mus sutelkė. Stengiamės padėti vieni kitiems. Kartu ieškome efektyvesnių mokymo(si) metodų, kurie nuotolinio ugdymo procesą padarytų lengvesnį.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marinkėnienė