^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Laiko kapsulės perdavimas

Gegužės 29 dieną Molėtų gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Molėtų r. mokinių tarybos organizuojama Laiko kapsulės perdavimo ceremonija.

Laiko kapsulė - dėžutė, keliaujanti per visus Lietuvos miestus, renkanti pačius įsimintiniausius momentus, įamžintus fotografijose, kuriuos po daugybės metų galės pamatyti kitos kartos. Laiko kapsulės perdavimo ceremonijos metu Molėtų krašto muziejaus direktorė Viktorija Kazlienė vedė viktoriną apie Molėtų kraštą, klausėmės Menų mokyklos moksleivių koncerto, buvo rodomas LMS MRMT filmukas apie Lietuvos šimtmetį,pristatytos kiekvienos mokyklos nuotraukos, kurių tema „Meilė Lietuvai“. Nuotraukos įdėtos į Laiko kapsulę, kuri gegužės 30 dieną iškeliauja į Vilnių, Valstybės pažinimo centrą.

Informavo V.Mateikienė

           

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.