^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Projekto „Innovative Generation“ Mokymo, mokymosi ir dėstymo veiklos Italijoje

Molėtų gimnazija, kaip partnerė, dalyvaujanti programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2016 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekte ,,Innovative Generation“, baigė mobilumo veiklas šiame projekte. 

Gegužės 20-26 dienomis Molėtų gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo Mokymo, mokymosi ir dėstymo veiklose Italijoje, Dolomites regione, kartu su IES BEZMILIANA mokyklos (Ispanija), GO! Atheneum Zottegem mokyklos (Belgija), Liceum Ogolnoksztalcace w Kamienicy Polskiej (Lenkija) bei Collegio Rotondi (Italija) komandomis. Paskutiniame projekto mobilume vyko mokymosi, edukacinės veiklos bei išvykos. Susipažinimui su šalių dalyviais ir ištvermės bei komandinio darbo patikrinimui pirmąją dieną vyko kopimas į Rifugio Preuss kalną, kuris yra 2243 metrų aukštyje virš jūros lygio. Po to vyko edukacinė išvyka į medžio apdirbimo įmonę, kurios metu mokiniai susipažino su darbo specifika, galėjo interaktyviai išbandyti darbo procesą. Šios edukacijos metu buvo tobulinami sprendimų priėmimo įgūdžiai, bendradarbiavimo ir bendravimo gebėjimai. Gražiame Moenos miestelyje lankėmės Pirmojo pasaulinio karo muziejuje, Mokiniai, dirbdami komandose, savo ištvermę, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas tobulino edukaciniame užsiėmime - laipiojimas uolomis. Kiekvienos šalies mokinių komanda turėjo paruošti po vieną straipsnelį ir interviu Gamtos mokslų žurnalui apie vykdytas veiklas šiame mobilume. Mokytojai, susitikimo metu, suderino galutinės projekto ataskaitos parengimą, aptarė STEM klausimyno apibendrintą analizę, projekto internetinio puslapio koregavimą.

Kartu yyko ir pažintinės išvykos į Campitello di Fassa, Ortisei miestelius, kuriuose susipažinome su jų senamiesčiais, architektūra, žavėjomės Italijos kalnais, gamta. Atvykus į Collegio Rotondi teko dalyvauti šios mokyklos uždarymo muzikos šou ir spalvų vakarėlyje. 

Šiame mobilume buvo patobulintos dalyvių anglų kalbos žinios, komandinio darbo, bendradarbiavimo ir bendravimo, tarpkultūrinės kompetencijos. Mobilumo dalyviai įgijo naujų patirčių pažindami šalį, jos kultūrą, tradicijas, žmones.

Molėtų gimnazijos mokytoja Rita Kavaliauskaitė, projekto ,,Innovative Generation“ koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

       

 

 

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.