Šaunuolė „MOLEKULIOZĖ“ - 3 vieta respublikinės „Žaliosios olimpiados“ finale

20 -11 -11 – tai ne paslaptingas kodas, o ta diena kada įvyko „ Žaliosios olimpiados“ finalas.Dėl karantino jis vyko nuotoliniu būdu. Finalas buvo transliuojamas youtube kanalu, kartu su „ Laisvės televizija“, o jo vedėju tapo žurnalistas A.Tapinas.

Į finalą pateko 10 komandų iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių. Dalyviai turėjo įveikti 3 skirtingus ir įdomius užduočių etapus, susijusius su žiedine ekonomika, aplinkosauga, rūšiavimu, naujausiais mokslo pasiekimais. Po kiekvieno etapo krito po 3 komandas. Molėtų gimnazijos komanda„ Molekuliozė“: jos kapitonė Danielė Arlickaitė, nariai A.Vorobjovaitė, E.Šlikaitė, M.Sirevičiūtė, G.Putnaitė ir G.Braškys, įveikę net 7 varžovus pateko į olimpiados finalą. Kapitonų rungtyje Danielei kliuvo sunkiausia tem – oi ta fortūna, bet mūsiškiai iškovojo garbingą 3 vietą, buvo apdovanoti medaliais ir pažintine kelione į pasirinktą saugomą teritoriją.

Tikėkimės, kad  gerasis ekologinis virusas išplis Molėtų gimnazijoje ir skatins visą bendruomenę gyventi švariau bei atsakingiau.

Ačiū komandos nariams

Nuoširdžiai ir su meile