^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Vilniaus tech atstovų vizitas Molėtų gimnazijoje

Penktadienio rytą į gimnazijos kiemą įriedėjo netradiciškai atrodantis autobusas ir tik atidžiau pasižiūrėjus, pažinome, kad tai mūsų partnerių iš Vilniaus autobusas – tiesiog VGTU neseniai pakeitė pavadinimą ir tapo Vilnius Tech. Atsižvelgus į esamą situaciją susitikimas vyko lauke, su mokiniais bendravo universiteto studentai ir dėstytojai. Džiugu, kad vienas iš studentų, buvęs gimnazistas Tomas, jau ketvirtus metus studijuojantis, o dabar jau ir dirbantis šiame universitete.

Į susitikimą pakvietėme ir vyresnių klasių Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos mokinius. Gimnazistai domėjosi specialybių įvairove, stojimo sąlygomis, mokymosi bei tolesnio įsidarbinimo galimybėmis bei studentiško gyvenimo ypatumais: sportuoti, muzikuoti, dalyvauti savivaldoje ar Erasmus mainų programoje.

Išsiskyrėme žinodami, kad kai kurie tikrai susitiksime universiteto koridoriuose, kai mūsų gimnazistai taps studentais. O ir universiteto klasių veikla šiais metais taip pat Molėtų gimnazijoje vyks, gal tik šiek tiek daugiau susitinkant nuotoliniu būdu.

Informavo Vilija Dubauskienė

 

    

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.