^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Edukacija MO muziejuje, pramoga Nightmare Hotel

IIb klasės gimnazistai spalio 16 d. vyko į Vilnių. MO muziejuje mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje, integruotoje literatūros ir dailės pamokoje „Senųjų ir naujųjų mitų atspindžiai literatūroje ir dailėje“. Mokiniams buvo pristatyta paroda  „Kodėl taip sunku mylėti?“, kuri pasakoja apie tai, kaip gyvenime žmonės siekia balanso: pasirinkdami tarp gėrio ir blogio, siekdami panaikinti atskirtį tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp moterų ir vyrų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Eksponuojami žymių lietuvių menininkų kūriniai atskleidžia žiaurias istorines aplinkybes, paveikusias mūsų valstybę: okupacijas, laisvės siekį ir drastiškus socialinius pokyčius, meilės sau, kitam ir  kitokiam  suvokimą. 

Išklausę parodos pristatymą, gavome užduotį, susiskirsčius  į grupes apžiūrėti parodos kūrinius ir sukurti pasirinkto personažo  istoriją. Po to kiekviena grupė pristatėme  savo pasirinktą paveikslą, komentavome savo pasirinkimą ir sukurtą  personažo istoriją.

Edukacija buvo labai prasminga ir naudinga. Patobulinome  XXI a. svarbiausias kompetencijas- kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir emocinį intelektą.

Ar mes nusiteikę vieni kitiems padėti, ištiesti pagalbos ranką, parodyti draugiškumą,  vieningumą, komandinį darbą, pasitikrinome žaisdami Nightmare Hotel ir kupini įspūdžių bei gerų emocijų grįžome į namus.

Gerda Čereškaitė IIb klasė ir kl. vadovė Valerija Mateikienė

 

  

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.