^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Mokytojų diena gimnazijoje

Tai nuo tavęs taip šviesu

Nuo žodžio šitaip pasakyto,

Nuo pagalvojimo balsu:

Turbūt ne dėl savęs esu –

Esu turbūt dėl kieno nors kito.

J. Marcinkevičius

Spalio pradžia  padovanojo  kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Tai pirmasis šventiškas stabtelėjimas beįsisukančių mokslo metų sūkuryje. Tai diena, leidžianti stabtelti ir pajusti savo darbo prasmę. Tai diena, kada mokiniai gali padėkoti mokytojams už jų darbą, rūpestį.

                      Visą dieną buvo pakili nuotaika.  Mokiniai sukūrė šventę, leidusią mokytojams pasijusti mokiniais, mokiniams – mokytojais. Šventinės pamokos metu pedagogai  turėjo puikią galimybę įsijausti į mokinių vaidmenį: atsakinėjo į klausimus, laikė  egzaminą. Mokytojams sekėsi puikiai.

Gimnazijos direktorė Rima linkėjo mokytojams susitelkimo, kūrybiškumo, noro tobulėti. Mokytojų dienos proga sveikino linksmai nusiteikusi Mokinių taryba. Pasveikinti mokytojų į gimnaziją atvyko tėvų atstovė Jolita Čimbarienė. Ji linkėjo mokytojams stiprybės, kūrybiškumo, sveikatos. Susirinkusius sveikino mokytojų sveikatos stiprinimo grupės narės. Linkėjo rasti laiko stabtelti ir laiko sau. Sveikatos priežiūros specialistė Dalia įteikė mokytojams atminimo dovanėles.

 Mokytojai dėkingi  bibliotekininkei Vidai už parengtą  nuotraukų pristatymą „Ir mes buvom mokiniai", galimybę sugrįžti į nerūpestingus mokyklinius metus. Technologijų mokytoja Eglė pakvietė pedagogus apsilankyti dirbtuvėlėse „Pasigamink knygų skirtuką“. Mokytojai turėjo galimybę bendrauti prie kavos puodelio.

Pasibaigus renginiui mokytojai dėkojo už padovanotą gerą nuotaiką ir nuoširdžius sveikinimus profesinės dienos proga.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.