Naujienos

Gimnazistai „Šeimadienyje“

Gražiausio pavasario mėnesio  pabaigoje, gegužės 31 dieną,  Molėtų kultūros centras pakvietė šeimas pasitikti vasarą į „Šeimadienį“.  Šventėje veiklų netrūko nei suaugusiesiems, nei mažiesiems. Visi atėjusieji turėjo progą ne tik pabendrauti, pabūti kartu, bet ir sužinoti bei patirti kažką naujo.

 Šventėje visų laukė įvairios pramogos: Aukštaitijos bibliotekininkų edukaciniai kiemeliai ,,Pasakiškas piknikas“, batutai, cukraus vata, Molėtų kunigaikščių Radvilų skautų programa, šventinė mugė, Molėtų ligoninės kineziterapeutų ,,Vikriųjų pėdučių parkas“, ,,Žirgų oazė“ - jodinėjimas poniu, ,,Pony cycle“ pramogos. Visus linksmino Molėtų rajono vaikai ir jaunimas.

„Šeimadienyje“ dalyvavo ir gimnazistai. Mokytojos Ramutė Mikalauskienė, Eglė Žalienė kartu su gimnazistais kvietė visus šventės dalyvius į edukacinius užsiėmimus. Smagu buvo pasigaminti iš akmenukų magnetukus, iš augalų – knygoms skirtukus.  Koncerto metu skambėjo Viltautės Valeikaitės ir Eigirdo Gečio atliekamos dainos. 

Ši šventė subūrė šeimas ir Molėtų  bendruomenę bendrai veiklai ir pasilinksminimui. Visi dar kartą įsitikino, kad šventes švęsti galima linksmai ir išradingai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė