^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Kultūrinis edukacinis užsiėmimas „Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo“

Gegužės 3 dieną gimnazijoje žymūs muzikantai Povilas Jaraminas ir Gediminas Dalinkevičius organizavo kultūros paso edukacinį renginį „Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo“. 

Tai užsiėmimas, kurio turinį sudaro skirtingų meninių epochų bei stilių rimtosios muzikos kūrinių pristatymas ir atlikimas, o taip pat - pokalbiai bei diskusijos apie ką tik skambėjusią muziką. Atliekamos muzikos repertuarą sudaro žymiausių rimtosios muzikos kompozitorių, tokių kaip J.S. Bach, W. A. Mozart, N. Paganini, B. Dvarionas  bei kitų, sukurtų ar pritaikytų kūrinių smuikui atlikimas. Gimnazistai  turėjo galimybę išgirsti ir įvertinti skirtingų laikmečių, įvairaus stiliaus, skirtingų tautų muzikos. Mokiniai gebėjo išgirsti, suprasti ir įvertinti atliekamos muzikos grožį ir patirti emocijas, kurias ši muzika gali suteikti.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

 

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.