^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Trijų spalvų istorija“

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras šiemet jau trečius metus organizavo tarptautinį piešinių ir fotografijos darbų konkursą  „Trijų spalvų istorija“, kurio tikslas  - skatinanti jaunuosius kūrėjus domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pagarbą tautos paveldui, atsigręžti į žmogų, pažinti tradicijas, stebėti kraštovaizdį, įžvelgti simbolius, užfiksuoti svarbius šalies įvykius.

Šiemetinis konkursas buvo dedikuotas Pasaulio lietuvių metams paminėti, nes  2019-aisiais sukanka 70 metų, kai buvo paskelbta „Lietuvių charta“, kuria įsteigta Pasaulio lietuvių bendruomenė. Todėl konkursas šiais metais iš respublikinio išaugo į tarptautinį renginį, kuriam pateikta daugiau negu 1400 darbų iš Lietuvos, Baltarusijos, Islandijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kaliningrado, Lenkijos, Norvegijos, Šiaurės Airijos. Piešinius ir fotografijas vertino dvi kompetentingos vertinimo komisijos, kurios kiekvienoje amžiaus grupėje išrinko po tris geriausius kūrinius. Šiame konkurse dalyvavo ir trys Molėtų gimnazijos fotografai: Dominykas Repečka, Judita Rameikaitė ir Motiejus Laurinavičius. Jie ir konkurse dalyvauti paskatinusi klubo „Mes-gimnazistai“ vadovė Jolanta Liubeckaitė gavo padėkos raštus.

 Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.