Profesijos praktiškai

Molėtų gimnazijoje II ir IV klasių gimnazistams, ketinantiems mokytis profesinėse mokyklose, organizuotas susitikimas su Utenos regioninio profesinio mokymo centro atstovais. Į susitikimą atvyko centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Baltuškienė ir gimnazijos klasių skyriaus vedėja G. Indriūnienė.

Viešnios pristatė centre rengiamas profesijas, mokymosi sąlygas, popamokinę veiklą, mainų programas ir pakvietė gimnazistus atvykti į centro atvirų durų dieną „Profesijos iš arčiau“.

Balandžio 16 d. grupė gimnazistų vyko į Utenos regioninio profesinio mokymo centro atvirų durų dienos renginį „Profesijos iš arčiau“, kur turėjo galimybę praktinio mokymo laboratorijose ir dirbtuvėse praktiškai susipažinti su automobilių mechaniko, apdailininko (statybininko), konditerio profesijomis. Po praktinių užsiėmimų gimnazistai teigė, kad buvo įdomi veikla, buvo smagu patiems praktiškai padirbėti prie automobilių, pasimokyti konditerės darbo.

Na, o virėjo, siuvėjo ir technikos priežiūros profesijų vyksime mokytis į Alantos technologijos ir verslo mokyklą balandžio 30 d.

Profesinis veiklinimas vykdytas „Erasmus +“ projekto 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo 2017 m. strateginių tarpmokyklinių partnerysčių projekto „My career in Europe” lėšomis.

Mokinių ugdymo karjerai koordinatorė V. Mateikienė