^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Netradicinė pamoka „Konstitucija – aš, mes, jie“

Konstitucija - mūsų valstybės pagrindas. Kiekvienas Lietuvos pilietis turi būti susipažinęs su mūsų šalies pagrindiniame įstatyme nurodytomis teisėmis, pareigomis, taip pat žinoti, kas ir kaip valdo mūsų valstybę.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, habilituotas teisės daktaras Vytautas Nekrošius gimnazistams pasiūlė paskaitų ciklą apie Lietuvos Konstituciją. Balandžio 8 dieną IIb  klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pilietiškumo pamokoje „Konstitucija – aš, mes, jie“. Su gimnazistais kalbėta apie Konstitucijos reikšmę kasdieniame gyvenime, galimybėmis pagal Konstituciją ginti savo teises ir prisiimti piliečiams jos suteiktas pareigas. Mokiniams priminta, kad svarbu būti sąžiningiems, atsakingiems, neabejingiems piliečiams, nuo kurių priklausys ir Lietuvos ateitis. Ši netradicinė pamoka leido moksleiviams daugiau sužinoti apie dabartinę mūsų šalies Konstituciją.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Skaidrinos Laurinavičienės nuotraukos

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.