^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Susitikimas su „Nugalėtojų akademijos“ atstovais

Kovo 28 dieną gimnazijoje I klasių mokiniams buvo organizuotas susitikimas su priklausomybių ligų reabilitacijos centro „Nugalėtojų akademija“ psichologe Dovile Gutnikiene ir su dviem šios programos dalyviais. Psichologė Dovilė trumpai pristatė centro veiklą, jo tikslus, reabilitacijos programą, gyvenimo  „Nugalėtojų akademijoje“ dienotvarkės ypatumus.

Ypač didelio gimnazistų susidomėjimo sulaukė dviejų reabilitacijos programoje dalyvaujančių vaikinų,  buvusių narkomanų, liudijimai, apie tai,  kaip jie pradėjo vartoti narkotikus, kaip tapo nuo jų priklausomi, kiek daug skausmo ir nusivylimo  suteikė  savo artimiesiems.  Dalyvių liudijimai buvo gilūs, skausmingi ir kartu labai jautrūs bei pamokantys.  Mokiniai klausėsi atidžiai ir labai dėmesingai.

Tikimės, kad gimnazistai iš šio susitikimo išsinešė svarbią žinutę, kad kartais kai kurie gyvenimo pasirinkimai gali būti labai skausmingi ir išgijimo kelias yra gana ilgas, reikalaujantis  daug valios pastangų, atkaklumo ir ištvermės, apie ką paliudijo ir priklausomybių centro dalyviai.

Psichologė Jūratė Laurinavičiūtė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.