^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazijos komanda gamtos mokslų varžytuvėse

Kovo 20 dieną Molėtų gimnazijos I–II klasių mokinių  komanda: Airidas Kabelis, Jonė Sakalauskaitė, Viltautė Valeikaitė, Gedvilė Prušinskaitė, Gytis Šermukšnis ir Akvilė Vorobjovaitė  – dalyvavo Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijoje  gamtos mokslų varžytuvėse ,,Žemė, ugnis, vanduo, oras ir mes“, skirtose Žemės dienai paminėti.  

Renginyje dalyvavo šešios  komandos. Dvi komandos iš Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto, Rokiškio rajono Pandėlio, Kupiškio rajono Subačiaus, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus ir Molėtų gimnazijų.

Kiekvienos ugdymo įstaigos  šešių  mokinių komanda varžėsi įvairiausiose  fizikos, chemijos ir biologijos rungtyse, dalyvavo praktinių užsiėmimų sesijose, atsakinėjo į sudėtingus, bet linksmus klausimus. Šiame konkurse prireikė ne tik žinių iš įvairių sričių, bet ir gudrumo bei greitos orientacijos.

Po sunkios protų kovos paaiškėjo, jog patys sumaniausi – mokiniai iš Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos. Antrąją vietą pelnė Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijos komanda, o trečiąją – Molėtų gimnazijos mokiniai.

Didžiuojamės ir sveikiname mūsų gimnazijos komandą.

Chemijos-biologijos  mokytoja Regina Dragūnienė

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.