^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Iš IV etapo su paskatinimo dovanėlėmis už proveržį

Vasario  28 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko „Sodros“ projekto „Nepamiršk parašiuto“ Gimnazijų lygos čempionato Utenos regiono gimnazijų protų kovų IV etapas, kuriame dalyvavo 21 komanda.

Prieš prasidedant protų kovoms, Molėtų gimnazijos komanda buvo apdovanota už padarytą proveržį III etape. IV etape mūsų gimnazijos komandą atstovavo Agnė Žvinytė iš IIIa, Neringa Andrejevaitė, Mažvydas Datenis ir Viltė Stažytė iš IIIb, Aurita Petrulytė iš IVa ir Agnė Jurgelėnaitė iš IVb. Džiaugiamės, kad IV etape taip pat gerai sekėsi, surinkome 29 taškus ir grįžome su IV- ąja vieta. Nusiteikę toliau kovoti, su nekantrumu laukiame paskutinio, V- ojo etapo, kuris vyks kovo 21 dieną.

Mokytoja V. Mateikienė, projekto koordinatorė gimnazijoje

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.