^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Foras 2019“

Kartu su daugeliu kitų renginių Vasario 16 –ąją dieną gimnazija buvo atvira Lietuvos GO mėgėjams – vyko tradicinis turnyras „Foras 2019“. 26 GO žaidimo entuziastai  per 5 turus išsiaiškino, kas šiuo metu yra stipriausias. Šio turnyro ypatybė ta, jog tie žaidėjai, kurių reitingas yra žemesnis, gauna forą, t.y. nuo 2 iki 9 akmenų lentoje, ir tada gali kaip lygūs su lygiais kautis net ir su stipriausiais žaidėjais.

Netrūko azarto, nusivylimų, kantrybės, ištvermės išbandymų, bet daugiausiai buvo šilto, nuoširdaus bendravimo. Ir nekeista, nes daug dalyvių – ankstesnių metų gimnazistai, lankę GO klubą. Daug gerų žodžių apie svetingai priimančią, į gražiąją pusę besikeičiančią gimnaziją sakė Gytis, Dovilė, Ričardas, Tomas, Simona, Marija. Taip pat turnyre dalyvavo šiandieniniai gimnazistai Justas ir Gytis, greitai gimnazistų gretas papildisiantys Augustė, Vieštautas, Jūrita, o suskaičiavus pergales jau vakarop gimnazijos GO klubo įsteigtais suvenyrais buvo apdovanoti stipriausieji: nugalėtojas buvęs molėtiškis Andrius Petrauskas, antrąją vietą iškovojęs progimnazijos atstovas Vieštautas Kraujelis bei trečias likęs Lietuvos GO asociacijos prezidentas Vidas Sadauskas. Visi dabar laukia pavasarinio turnyro Vilniuje, kuriame, kaip žadėjo organizatoriai, dalyvaus ir Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos žaidėjai. Tikimės, kad ir Molėtų gimnazijos GO klubo nariai nepraleis progos tobulėti, bendrauti, žaisti...

GO klubo vadovas Jonas Kraujelis

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.