^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Menų savaitės kronikos

Visai neseniai, vasario 11 – 15 d. Molėtų gimnazijoje su trenksmu praūžė menų savaitė. Tai buvo nuostabi ir vienintelė tokia savaitė – be uniformų. Kiekvieną savaitės dieną buvo nustatytas aprangos kodas, kurio laikėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Jau pirmadienį gimnazijoje dominavo balta taikos spalva.

Gimnazistai rašė palinkėjimus Lietuvai ir įsiamžino su išpieštais veidais. Antradienį griausmingai duoklę atidavėme avangardui.  Visi norintieji įsijungė į netradicines veiklas: improvizavo muzikos instrumentais, spalvomis perteikė savo jausmus, dalyvavo teatro terapijos seansuose, bei teatrinėse improvizacijose. Tą dieną vyravo mėlyna ežerų spalva ir linksmosios kojinės. Trečiadienį mus „aplankė“ Vidas Bareikis. Ta proga visi vilkėjo treningus! Vido Bareikio gerbėjai visiems susirinkusiems atliko teatralizuotus pasirodymus pagal jo dainas. O visi norintieji prisidėjo prie abstrakcijos kūrimo. Ketvirtadienis – raudonoji meilės diena. Romantiškai skambėjo saksofonų, smuikų ir pianino atliekami kūriniai, kurie visus įkvėpė parašyti meilės laiškelį, nutapyti širdelę, apkabinti ir pabučiuoti draugą..... Visi jausmai buvo įamžinti širdžių fone.  Penktadienis pradėtas tautiniais motyvais ir trispalve atributika. Taip mes minime Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę. Su gražiausiomis dainomis bei eilėmis sveikinome Lietuvą. 

Neišdildomi įspūdžiai, naujos patirtys, puiki nuotaika ir nuoširdus juokas lydėjo mus visą savaitę. Taip tapome vieningesni, artimesni nuoširdesni vieni kitiems. Labai džiaugiamės, kad menas nepaliko nė vieno abejingo ir rado bent mažą vietelę visų mūsų širdyse. 

Meno mūzos: Ramutė Mikalauskienė, Jolanta Žalalienė ir Rūta Vekerotienė

 

  

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.