

Šią gegužę jau 62-ąjį kartą, žydint obelims, pražysta ir poetinis žodis - visoje Lietuvoje vyksta tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris 2026“, kurį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir jos skyriai Kaune bei Klaipėdoje (festivalio vadovė – poetė Indrė Valantinaitė). „Poezijos pavasario“ dalyviai, pakviesti viešosios bibliotekos, atvyko ir į Molėtus.
Poezijos šventė vyko gimnazijoje. Savo eiles mokiniams ir miesto bendruomenės nariams skaitė buvusi molėtiškė, dabar gyvenanti Amerikoje Jolanta Kalinauskaitė Blanco, Antanas A. Jonynas, Gvidas Latakas ir Marius Burokas. Poetai gimnazijos bibliotekai padovanojo šių metų kūrybos almanachą su savo autografais.
Jolanta Liubeckaitė
Jolantos Liubeckaitės ir Vidos Juknevičienės nuotraukos

