^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Padovanotas angelas

Gražia iniciatyva 2018 metus užbaigė Švenčionių raj. Pabradės ,, Žeimenos“ gimnazija. Organizavo respublikinį 1-12 kl. moksleivių kūrybinių darbų konkursą - parodą  ,, Padovanok man angelą“, kvietė kurti erdvinius angelus iš įvairių medžiagų, įvairiom technikom.  Į kvietimą atsiliepė 59 Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigos. Parodoje apsigyveno 460 angeliukų.

Savo kūrybinį darbą pateikė ir mūsų gimnazijos  IIa kl. moksleivė Akvilė Vorobjovaitė. Jos angelas 9 – 12 kl. amžiaus grupėje pelnė III vietą. Po parodos gerumo, atjautos angelai padovanoti Kauno ir Vilniaus Santaros klinikose besigydantiems vaikams.

Sveikiname Akvilę ir linkime kūrybinės sėkmės!

Mokytoja Zita Spranginienė

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.