^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Rankininkų kovos

Tapę rajono turnyro nugalėtojais mūsų gimnazistai savaitgalį kovėsi Lietuvos mokyklų sporto žaidynių zoninėse rankinio varžybose, kurios vyko Pasvalyje. Mūsų gimnazistai pirmajame susitikime žaidė su Pasvalio P.Vileišio gimnazija. Šeimininkai buvo pranašesni ir varžybas laimėjo rezultatu 22:13. Po pertraukos mūsiškiai varžėsi su Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos sportininkais.

Nuo pirmųjų žaidimo minučių molėtiškiai demonstravo savo jėgą. Rungtynės baigėsi rezultatu 30:3 gimnazistų naudai. Daugiausiai įvarčių įmetė Faustas K.(11) ir Modestas K.( 7).Trečiose rungtynėse mūsų komanda susikovė su Panevėžio M.Katkaus pagrindinės mokyklos rankininkais. Po pirmojo kėlinio mūsiškiai pirmavo 9:10 ir po pertraukos, puikiai sužaidę antrą kėlinį, laimėjo rungtynes 22:15.Rezultatyviausiai žaidė Adrijus Sabaliauskas (14), Faustas K. įmetė 3, po du įvarčius pelnė Dovydas S. ir Emilis M. 

Laimėję dvejas rungtynes Molėtų gimnazijos rankininkai užėmė garbingą antrą vietą.

Mokytoja Onutė Sakalauskienė

 

  

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.