^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų gimnazijos komanda trečiajame „Juventus“ krepšinio lygos etape

Sausio 18 dieną Alantos gimnazijoje vyko paskutinės „Juventus“ krepšinio lygos antrojo turo varžybos. Mūsų gimnazijos komanda „Vibracija“ žaidė  su Alantos gimnazijos krepšininkais. Tris kėlinius alantiškiai bandė priešintis „Vibracijos“ krepšininkams, bet rungtynes pralaimėjo 74:54 ir užėmė trečią vietą rajone.

Antrąją vietą iškovojo Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos komanda „Giedra“, kuri antrosiose rungtynėse namie nusileido „Vibracijai“ rezultatu 57:62.

Molėtų gimnazijos „Vibracijos“ komanda iškovojo pirmąją vietą ir toliau kovos trečiajame „Juventus“ krepšinio lygos etape, kur susitiks su Utenos apskrities mokyklų krepšinio komandomis. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Kūno kultūros mokytojas Ramūnas Knezys

Dominyko Repečkos nuotraukos

 

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.