^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Rankinio varžybos

Gruodžio 11 dieną  vyko Molėtų rajono mokinių žaidynių vaikinų, gim. 2003 m. ir jaunesnių, rankinio varžybos. Aikštelėje susitiko Molėtų gimnazijos ir progimnazijos komandos. Gimnazijos garbę gynė Adrijus S., Ksaveras S., Faustas K., Modestas K., Kajus K. ir Emilis M. Vartus  užtikrintai saugojo Domas T.

Nuo pirmųjų žaidimo akimirkų gimnazistai demonstravo savo pranašumą - kėliniui įpusėjus, komandas skyrė 6 įvarčiai. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 18:12. Antrajame kėlinyje, nemažindami tempo, vėl puikiai žaidė gimnazijos rankininkai. Daugiausiai įvarčių pelnė Faustas K. (17) ir Adrijus S.( 12). Gimnazistai rungtynes laimėjo 10 įvarčių skirtumu – 35:25.

Mokytoja Onutė Sakalauskienė

 

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.